Наприкінці жовтня не пропустіть злісного шкідника садових дерев: час боротися

Вчора,   20:12    8

В жовтні час вести активну боротьбу зі шкідниками, які ховаються на зимівлю. У випадку з червицею пахучою потрібно бути особливо уважними. Цей шкідник здатен суттєво скоротити кількість дерев в саду.


Про червицю пахучу

Потрапити в поле зору шкідника можуть не тільки плодові дерева. Любить також облаштовуватися в дубі, березі, осиці, тополі. В дорослому віці це метелик сірого кольору, який відкладає яйця під кору дерев. Згодом, гусінь оселяється в стовбурі, де прогризає ходи. Такі дії шкідника пошкоджують сокорух дерева, що призводить до його загибелі.

Останні новини:  Чи можна сіяти буряк, якщо випав сніг: тонкощі процедури




Гусінь зимує під корою. Огляньте восени дерево. Ви можете побачити біля нього сліди його життєдіяльності. Шукайте прогризені дірки на корі. Ще з червня-липня самка червиці відкладає яйця, а до осені вже є гусінь. Дивіться, де можуть бути відкладені яйця, прогризені ходи.

Пошкоджені частини дерева потрібно видалити. В ходи закласти вату з інсектицидами. Або робити вливання шприцом. Якщо дерева сильно заселені шкідником, бо за раз самка відкладає від 20 до 70 яєць, тоді дерево потрібно вирубати та спалювати.

Останні новини:  Як вимити дзеркало без розводів: додайте у воду засіб за копійки


uapress.kyiv.ua






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту