Дерев з рясним врожаєм груш. Подібне щастя просто важко уявити? Зовсім ні, якщо знати секрети правильного підживлення. Догляд вирішує все, тому уважно ставтеся до його потреб. Тоді грушеве дерево не буде просто цвісти, але не плодити смачні плоди.
Як правильно доглядати за грушею в саду
Досить мало просто висадити саджанець груші та очікувати від нього рясний врожай. В першу чергу сорт повинен бути морозостійким. Якщо він таким не буде, тоді взимку гілки та бруньки будуть пошкоджуватися. Від цього буде знижена можливість плодоношення.
Не підживлюйте грушу калійним добривом . Це може бути зола. Вона якраз буде розкислювати ґрунт, а для груші цього робити не треба. Дереву потрібен калій та фосфор, азот. Дефіцит цих мікроелементів призводить до відсутності плодоношення. Дерево буде дуже мало розвиватися, а от коренева система може нарости в різні сторони. В результаті цвітіння та груш буде мало. Потрібен баланс, щоб дерево було зайнято утворенням плодів, а не пошуком способів закрити дефіцити.
Наприкінці літа грушам потрібно робити обрізку. Це їм дійсно дуже потрібно. І саме обрізка допоможе збільшити врожайність на наступний рік. Перехресні гілки, вертикальні потрібно видаляти. Молоді однорічні прирости вкорочують, залишаючи по 40 см довжини. Саме таким чином можна буде стимулювати формування плодових бруньок і вони будуть родити смачні груші на наступний рік.