Чому під час тривоги хочеться прибирати

Сьогодні,   10:34    12

Ви помітили за собою, що під час тривоги є бажання прибирати: щось мити, прати, пилососити тощо? На це є причина й пояснення в особливостях фізіології організму.


Подробиці

Як зазначають  вчені з Mindfulness, прибирання квартири є одним з дієвих способів боротьби зі стресом та тривогою. Вчені виявили прямі зв’язки між емоційним станом людини та чистотою в її оселі. Емоційно зрілі та врівноважені люди прибирають не менше, як півтори години щодня.

Останні новини:  У житті п'яти знаків Зодіаку настане переломний момент. Карти Таро обіцяють їм кармічну удачу

Люди вразливі до стресу приділяють процесу прибирання менше ніж 30 хвилин на день, або, навіть, годину на тиждень. Багато хто з останніх, впевнений у тому, що прибирання квартири псує настрій, додає стресу та взагалі, погано впливає на здоров’я. Є декілька цікавих закономірностей, пов’язаних з прибиранням.




  1. Прибирання на самоті сприяє появі відчуття спокою та комфорту.
    Емоційно агресивні люди з нестабільною психікою приділяють прибиранню менше ніж 30 хвилин на добу. Стійкість до стресу у них мінімальна.
  2. Прибирання довше, ніж 60 хвилин, щодня, робить людину відповідальнішою, зібраною, емоційно здоровою, цілеспрямованою та уважною до дрібниць.
Останні новини:  Два види гортензій, які зможе виростити навіть новачок в садівництві






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту