Життєві ситуації, які найбільше створюють напругу у відносинах

25.01.2025   20:15    30

З побутовими проблемами найчастіше стикаються молоді пари, які ще не готові до спільного життя. Але навіть у сім’ях з міцним і тривалим шлюбом бувають такі ситуації, які дратують партнера.


Небажання йти на компроміси

Наприклад, найпоширеніше явище, яке приводить до незліченних сварок, це прийняття спільного рішення з якого-небудь приводу. Особливо гостро це стосується фінансових питань. Коли один наполягає на своєму, а інший хоче по-своєму. Часто домінантний партнер вважає свою думку важливішою, думає, що його ідея краща. У таких ситуаціях рекомендується йти на поступки якщо ви по-справжньому вважаєте ідею партнера хорошою. Або ж знаходити компроміси, тобто прийти до спільного рішення.




Відсутність особистого простору

Друга річ, яка може надати незручність, це час усамітнення, точніше його відсутність. Особистий простір. Кожна людина має хоч якийсь час перебувати наодинці з собою, збиратися зі своїми цілями і думками, вміти просто відпочивати від людей. Інакше людина може сильно втомитися або навіть зійти з розуму, просто тому, що вона сама не знає, чого хоче. Звідси ще одна проблема, коли партнери починають набридати один одному. Все це із-за надлишку того часу, який проводять разом. Рішення проблеми досить просте. Поговоріть з партнером і поясніть, що посидіти в різних кімнатах хоча б кілька годин і витратити час на себе не говорить про згасання любові.

Останні новини:  Як уберегти крупи від шкідливих комах

Третій пункт пов’язаний з навичками і цінностями

У різних людей, різні традиції. І іноді доводиться приймати те, що йде на переріз вашим нормам. Такі невеликі побутові відмінності можуть призводити до сварок. Але варто згадати, що звички закладаються роками. І відучитися або змінити свої звички буває складно. Тому краще обговорити заздалегідь усі дрібні питання.

Конфлікти з родичами

Четверта річ, яка може створити напругу у відносинах, це знайомство з родичами партнера. Всім відомий стереотип про тещу, яка постійно вчить жити невістку, якраз вписується в цей пункт. Чужа рідня, не обов’язково погана, просто вони інші. Головна помилка в такій ситуації, це скаржитися партнеру про втручання батьків у ваше життя. Кожна сторона буде захищати своїх. Тому замість сварок, загасіть свою гордість, і спокійно розрядіть обстановку. Покажіть, що ви розбираєтеся у всьому, чого вас хочуть навчити.

Останні новини:  Що робити з орхідеєю, яка відцвіла: обрізати чи залишити

Різні ритми життя

Часто пари сваряться через те, що один встає раніше і шумить у квартирі, а інший міцно спить до полудня. Або ж один з пари неможливий ледар, а другий постійно енергійний і активний. Що робити в таких ситуаціях? По-перше, якщо ви не можете ужитися з протилежним для вас типом, найкраще знайти того, хто схожий з вами ритмами життя. Якщо шукати іншого вже пізно, то кращим варіантом буде визначити часові рамки, коли ви активні або у скільки лягаєте спати. Так само не завадить прописати фіксований робочий день, щоб ви могли поступово підлаштовуватися один під одного.

Використання особистих речей є шостим пунктом

Що ж тут такого? Давайте розберемося. Коли партнери з’їжджаються, вони часто не готові до того, що на деякі речі право стає загальним. Наприклад, у вас є своя зарядка для телефону, і ви прекрасно знаєте, що якщо хтось інший буде заряджати свій телефон вашою зарядкою, то вона може почати псуватися. В такі моменти складно відмовити партнеру, тому що не хочеться засмучувати. Щоб такого не було, заздалегідь складайте список тих речей, для яких би ви хотіли зберегти лише своє право на користування.

Останні новини:  Три квітки для дачі, які не потребують особливого догляду

Постійний контроль

Жити в одній квартирі, це означає знати, де твій товариш, якщо його немає вдома. Постійні допити з розряду «Де ти?», «З ким?», «Коли прийдеш?», нагадують час, коли ви жили з батьками. А в підлітковому віці це часто дратує, так само, як і в спільному житті. Ще гірше може бути якщо ваша друга половинка просить паролі від усіх соціальних мереж. Найлогічнішим варіантом вирішення проблеми є визначення меж. Якщо відносини доходять до тотального контролю, то краще втекти від такого партнера. Довіра, головний фактор у відносинах.

Останній пункт, пов’язаний зі зміною партнера

Це велика і найпоширеніша помилка молодих пар, зробити свого партнера зручним для себе. Відучити від шкідливих звичок, ставити перед вибором. Єдине що вам тут допоможе, це згадати за що ви полюбили свого супутника життя. Це відразу поверне вас в початковий закоханий стан.


ua-vestnik.com






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту