Найперший врожай серед коренеплодів дає редиска, а тому городникам час замислитись про основи вирощування культури. Такий невибагливий овоч не створить вам проблем, але й рости сам по собі точно не стане. Ви можете претендувати на щедрий врожай овочу, якщо опануєте основи агротехніки. Експерти розповіли, що любить редиска. У культури також існують вимоги, як і в більшості рослин на грядці.
Як виростити соковиту редиску
Отже, які існують хитрощі у вирощуванні редиски? Перш за все, культура любить легкий і повітропроникний ґрунт. Саме тому грядку потрібно підготувати заздалегідь, аби потім не розпушувати грядку – овоч цього не любить. У важкому ґрунті врожай буде нікудишнім. Існує й інша процедура, яку виконати потрібно обов’язково – це мульчування. Найкраще використовувати солому.
Крім того, не варто забувати про підживлення редиски. Але не “налягайте” на азотні підкормки, адже вони можуть усе зіпсувати. Також не потрібно вносити в ґрунт при посіві гній, перегній і курячий послід. Через це в ріст піде бадилля, але не коренеплоди. Якщо плоди зав’яжуться, то вони можуть вийти жорсткими, волокнистими та порожнистими. І все через органіку й надлишок азоту.
У випадку, якщо редиска не росте, ви можете внести калій і фосфор, але не пізніше від того, коли з’явиться 2 справжні листочки. Ви можете внести монофосфат калію з розрахунку 7 грамів на 10 літрів або комплексні добавки. Також важливо укривати редиску від зайвого світла та впливу високих температур. В іншому випадку рослина почне пускати стрілки.