У сусідів цьогоріч всі огірки водянисті, а у мене – “медові”: 1 підживка, яка покращує смак зеленців

07.07.2025   10:15    20
Щоб огірки виросли смачними, хрумкими й ароматними, їх потрібно вчасно й правильно підживити. Що саме для цього використовують кмітливі городники – розповідаємо далі.

Агрономи розповіли, чим підживити огірки, щоб не були водянистими

Багато з городників помічають, що огірки наче й ростуть, на вигляд нічого, але смак – вода водою. Не хрумтять, аромат не той, ніби просто набрали води всередину та й все. Таке може статися навіть якщо ви і поливаєте правильно, і сонця вистачає. Але ж цього огіркам замало, щоб вони були смачними. Огірки, як і люди потребують збалансованого “харчування”.

Для того, щоб ваші огірочки дійсно смакували, як ви того бажаєте, варто приготувати просту суміш. Для цього знадобиться тепла вода і три складники, які продаються майже в кожному садовому магазині. У літрі теплої води потрібно розчинити по одній столовій ложці (але без гірки!) подвійного суперфосфату, сульфату калію і сульфату магнію. Коли все розчиниться, долийте ще води – так, щоб вийшло 12 літрів потужного розчину. Тепер у огірків не залишиться шансів вирости водянисстими.

Агрономи розповіли, чим підживити огірки, щоб не були водянистими

Поливати треба під самий корінь, десь по одному літру на кожну рослину. Робити таку підживку достатньо двічі на місяць, не частіше, і огірки змінюються буквально на очах, ви самі побачите радикальні зміни. Вони дійсно стають щільні, хрусткі, із солодкуватим смаком і запахом. І найцікавіше – зникає оте водянисте відчуття, яке найчастіше й псує врожай.

А тепер час для бонусів. Цей розчин підходить не тільки огіркам! Так, його сміливо можна використовувати і для томатів, і для перців. Комплекс мінералів дає всім цим культурам те, чого часто не вистачає у звичайному ґрунті – фосфор для коренів, калій для смаку й солодкості, а магній – щоб листя було зеленим і здоровим!

Спробувати варто хоча б раз, щоб помітити колосальну різницю у смаках. Це не якась нова формула, але ж у безлічі варіантів підживлення городники часто забувають про робочі “схеми”, а це якраз одна з них. Бажаємо успіхів й щедрого врожаю смачних зеленців!


noviydoctor.com





  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту