Чому під час тривоги хочеться прибирати

Сьогодні,   10:34    26

Ви помітили за собою, що під час тривоги є бажання прибирати: щось мити, прати, пилососити тощо? На це є причина й пояснення в особливостях фізіології організму.


Подробиці

Як зазначають  вчені з Mindfulness, прибирання квартири є одним з дієвих способів боротьби зі стресом та тривогою. Вчені виявили прямі зв’язки між емоційним станом людини та чистотою в її оселі. Емоційно зрілі та врівноважені люди прибирають не менше, як півтори години щодня.

Останні новини:  Як доглядати за речами, які не можна прасувати

Люди вразливі до стресу приділяють процесу прибирання менше ніж 30 хвилин на день, або, навіть, годину на тиждень. Багато хто з останніх, впевнений у тому, що прибирання квартири псує настрій, додає стресу та взагалі, погано впливає на здоров’я. Є декілька цікавих закономірностей, пов’язаних з прибиранням.




  1. Прибирання на самоті сприяє появі відчуття спокою та комфорту.
    Емоційно агресивні люди з нестабільною психікою приділяють прибиранню менше ніж 30 хвилин на добу. Стійкість до стресу у них мінімальна.
  2. Прибирання довше, ніж 60 хвилин, щодня, робить людину відповідальнішою, зібраною, емоційно здоровою, цілеспрямованою та уважною до дрібниць.
Останні новини:  Два види гортензій, які зможе виростити навіть новачок в садівництві






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту