Правила вирощування редиски, про які вам варто знати

Сьогодні,   12:04    15

На городі редиска перша йде на грядку. Якщо весняний салат, то тільки з нею. При правильному вирощуванні та нормальних погодних умовах можна досить рано зібрати врожай. Сіяти можна весною, літом і навіть осінню. Зверніть увагу на три правила, від яких залежить результат.


Якість ґрунту

Редиска вимоглива до ґрунтів. Вона надає перевагу родючим та підживленим. Звичайно, що всі рослини бажають такого, але редиска особливо. Внесіть з осені в ґрунт суперфосфат та сульфат калію, а весною аміачну селітру.

Останні новини:  Як зберегти свіжий вигляд у дерев’яних дощок: прості правила

Редиска добре росте, коли земля розпушена. Це допомагає і вологу утримувати, і бур’янам менше проростати.




Полив

Редиска любить вологу, але не тоді, коли вона застоюється. Поливати треба регулярно. Якщо ґрунт сухий, потрібно збільшити кількість води. При недотриманні цієї вимоги редиска буде гірчити.

Хто заважає рости

У редиски є достатньо ворогів-шкідників. Вони так і хочуть поласувати молодими сходами. Хрестоцвітна блішка — один з таких яскравих прикладів.

Останні новини:  Після такої підгодівлі помідори ростимуть, “як на дріжджах”

Опудрюйте золою грядки та рослини, щоб з нею боротися. Можна змішати з вапном. Опудрювання треба провести 3-4 рази з проміжком в 4-5 днів.

Нехай ваші врожаї редиски будуть щедрими. Весняні салати з нею такі смачні. Головне правильно посадити, поливати та вчасно проводити боротьбу зі шкідниками. Тоді редиска точно має вирости гарна та велика.

Останні новини:  Скільки ми переплачуємо за гарні упаковки б’юті-засобів та чи працює дешева косметика






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту