Отримала найгірший результат з можливих: що не можна додавати до фаршу на котлети? Будуть просто дубовими

Вчора,   09:31    4
Котлети стали надбанням нашої країни. Їх готують у всіх ресторанах і кафе. Вони стали незамінною вечерею для більшості родин. Але, попри всю популярність котлет, ми досі готуємо їх неправильно.

Шеф-кухарі розповіли, чого не додають у котлети у дорогих ресторанах

Раніше для наших бабусь приготування м’ясних котлет було затратним. Тому, щоб збільшити кількість готового продукту, у фарш додавали овочі, хліб і крупи. Однак ці інгредієнти ресторанні шеф-кухарі зазвичай не використовують. Тож чи варто й далі дотримуватися “бабусиних” способів приготування котлет?




Хліб у котлетах

Прийнято вважати, що хліб, замочений у молоці, зробить котлети пишнішими. Однак на практиці виріб не набуває ані особливої м’якості, ані пишності.

Насправді хліб лише вбирає м’ясний сік, що виділяється з фаршу під час смаження. До того ж не варто обрізати скоринки, особливо якщо замочуєте хліб.

Останні новини:  Як направити наші думки в більш продуктивне русло та відродити кращу версію вашого мозку

Багато кулінарів замислюються над тим, чи справді потрібно вимочувати хліб у молоці. Котлети виходять кращими, якщо додавати хліб у фарш сухим. На 1 кг м’яса знадобиться не більше ніж 300 г хліба.

Яйця у котлетах

Часто здається, що рідкий фарш потрібно зробити густішим. Для цього господині додають у нього борошно, зайвий хліб або яйця. Насправді ж фарш слід готувати без цих інгредієнтів.

Поставте м’ясну масу в холодильник на кілька годин – так хліб швидше вбере всю рідину. Також не варто відбивати фарш, щоб зробити його густішим, адже він стане більш в’язким і липким.

Після охолодження можна одразу смажити фарш із печінки, курки чи риби. Свинину, яловичину та інші види м’яса потрібно залишити на пів години при кімнатній температурі. Якщо після холодильника фарш залишається рідким, можна додати панірувальні сухарі або хліб.

Останні новини:  Мобілізація по-новому: що чекає на студентів, які не пройдуть військову підготовку
Шеф-кухарі розповіли, чого не додають у котлети у дорогих ресторанах

Не варто додавати яйця у фарш, оскільки вони позбавляють котлети соковитості та ніжності. Якщо ви все ж хочете додати яйце, використовуйте не більше ніж одне на 700 г фаршу.

Цибуля у котлетах

У фарш можна додавати як обсмажену цибулю, так і перемелену в м’ясорубці. Але не слід класти цибулю, подрібнену у блендері. Якщо ви також перемелюєте м’ясо таким способом, краще цього не робити. Інакше котлети вийдуть щільними та низькими.

До фаршу з цибулею варто додати лише один зубчик часнику, щоб не перебити основний смак страви. У рідкий фарш із цибулею можна влити трохи холодної води – це зробить котлети пишнішими завдяки пару під час смаження.

Останні новини:  Що можна вирощувати до початку зими

Щоб котлети не вбирали багато олії, у фарш слід додати сало або шматочок вершкового масла.

Панірування котлет

Не варто забувати про панірування, адже цей важливий етап запобігає надмірному вбиранню олії. Завдяки цьому котлети будуть із хрусткою скоринкою зовні, а всередині залишаться ніжними та соковитими.

Смажити котлети слід на достатній відстані одна від одної, щоб вони добре пропеклися. Точний час приготування залежить від розміру котлет, тому варто орієнтуватися не на конкретний проміжок часу, а на зовнішній вигляд і готовність виробу.


noviydoctor.com






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту