Тільки ці 4 рослини переносять удобрення яєчною шкаралупою: дачникам вказали на популярну помилку

Сьогодні,   00:57    1
Кожному досвідченому садівникові та городнику має бути відомо, що існує обмежений перелік рослин, які можна удобрювати за допомогою яєчної шкаралупи.

Які рослини можна удобрювати яєчною шкаралупою

Часто городникам здається, що натуральне походження добрива дозволяє використовувати його для підживлення будь-якої рослини без наслідків. Мовляв, органіка ніколи не нашкодить і не буде зайвою. Дослухаючись до народних порад, важливо не повторювати чужих помилок та уважно ставитись до удобрення, навіть якщо мова йде про таку натуральну сировину, як яєчна шкаралупа.

Останні новини:  Що треба зробити, щоб цибуля та часник могли зберігатись 2 роки




Які рослини удобрювати яєчною шкаралупою

Садівників і городників попереджають – далеко не всі рослини люблять таке добриво. Ба більше, овочевим культурам найчастіше таке удобрення навіть не потрібне. Отже, як правильно використовувати яєчну шкаралупу? По-перше, потрібно її попередньо висушити, а після цього подрібнити в порошок. Використовувати готове добриво треба помірно та не під усі культури.

Останні новини:  Як правильно сушити речі вдома, коли холодно
Експерти розповіли, які рослини можна удобрювати яєчною шкаралупою, а які не можна

Які рослини можна підгодовувати яєчною шкаралупою? Під час посадки капусти, наприклад, ви можете закинути трішки порошку у лунку. Для захисту від слимаків й інших шкідників потрібно посипати ґрунт яєчною шкаралупою, але не порошковою – аби слимакам не хотілось повзти до плодів, важливо, аби залишки від яйця були гострими.

Крім того, вносити порошкове добриво ви можете під час посадки картоплі, в міжряддя. Це покращує структуру ґрунту та насичує його кальцієм. Томатам часто також потрібен кальцій, тому цю рослину варто удобрити шкаралупою.

Останні новини:  Беру кефір та 1 яйце. Пишні оладки, як булочки: рецепт без дріжджів з кулінарного журналу моєї бабусі
Експерти розповіли, які рослини можна удобрювати яєчною шкаралупою, а які не можна

Якщо ж говорити про садові культури, то найчастіше шкаралупу вносять під сливу, але важливо витримувати інтервал у 2-3 роки. Разом із тим, для кожної рослини потрібно індивідуально розрахувати дозування підкормки. Надлишок поживних речовин шкідливий, так само як і нестача.


noviydoctor.com






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту