І все пішло як по маслу: як тільки вночі заморозки, йду на город, щоб зробити це — за мною всі повторюють

Вчора,   19:44    29
Листопад — час відпочинку для городу, але не для городників. Заморозки вже близько, а тому потрібно зайнятися важливою підготовкою перед зимовими місяцями.

Фермери розповіли, що треба зробити на городі з першими заморозками


Коли наближаються перші холоди, то городникам важливо не впустити цей важливий момент. Навіть нетривалі нічні заморозки можуть нашкодити культурам, які висаджуються на зиму, та деяким кущам. І це дуже неприємно, бо знецінює тяжку працю господарів і частково залишає їх без врожаю. Запобігти цьому дозволяє своєчасне укривання рослин.




На щастя, нічого екзотичного чи дорого для цього не знадобиться. Все, що треба для укриття городу, валяється просто під ногами. У першу чергу це стосується листя, якого восени є дуже багато. Воно стає чудовою мульчею, здатною зберегти тепло та вологу навколо коренів. Тому листя — один з найкращих варіантів укривання рослин перед зимою.

Останні новини:  Відіжміть всю вологу і тільки потім додавайте в салат: кухар в ресторані розкрив секрет ідеального “Олів’є”
Фермери розповіли, що треба зробити на городі з першими заморозками

Технологія проста й не потребує спеціальних навичок. Достатньо зібрати суху опалу листву та акуратно розкласти її навколо кореневої системи найбільш вразливих культур. Особливо це важливо для полуниці, троянд, лаванди та інших теплолюбних рослин. Шар листя заввишки 10-15 см забезпечить надійний захист від нічних заморозків і різких температурних коливань.

Не менш ефективним варіантом є солома. Вона не лише чудово тримає тепло в ґрунті, а й виступає натуральним добривом навесні. З настанням тепла солома перегниває і збагачує грядки поживними речовинами. До слова, можна змішувати її з листям.

Останні новини:  10 звичок у ванній кімнаті, що можуть зашкодити вашому здоров’ю
Фермери розповіли, що треба зробити на городі з першими заморозкамиФермери розповіли, що треба зробити на городі з першими заморозками

Ще одним чудовим матеріалом є хвойний опад. Якщо поблизу вашого дому є ліс, тоді такий варіант також дуже зручний та вигідний. Просто наберіть кілька мішків опаду та він не лише збереже тепло, а й прожене деяких шкідників. А якщо вдома вирощуєте рододендрони або чорницю, то хвоя також буде корисна тим, що додасть ґрунту “кислинки”.

Останні новини:  Відіжміть всю вологу і тільки потім додавайте в салат: кухар в ресторані розкрив секрет ідеального “Олів’є”

Восени також корисно зібрати зрізаний матеріал з інших ділянок городу. Гілки плодових дерев, солома, подрібнені стебла чи пагони малини можуть стати чудовим додатковим утеплювачем. Але не робить шар мульчі занадто щільним, бо через це може погіршитися повітрообмін.


noviydoctor.com






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту