Огірки зʼявляються один за одним: додала до склянки 10 мл “порошку” – і цей “конвеєр” не зупинити

Сьогодні,   10:15    12
Досвідчені городники знають, що органіка завжди перемагає серед усіх добрив. Це перевірено вже не одним десятиліттям і досвідом дачників. Сьогодні говоримо про застосування бананової шкірки.

Городники розповіли, яким органічним порошком підживити огірки

Виростити зелені та хрумкі огірочки, які так смакують у літніх салатах – мрія кожного городника. Виростають вони звичайно у кожного, а от смак у всіх виходить різний. Та щоб бути впевненим, що врожай не підведе, дачники давно вже користуються одним перевіреним способом. Ті, хто довіряє органіці – обирають бананову шкірку!

Якщо ваша родина родина полюбляє ласувати бананами, то ви зірвали джекпот. Не викидайте ті шкірки, а старанно збирайте і сушіть. Сушити можна просто на батареї, в духовці чи навіть на підвіконні, аби була суха й не зіпсувалась. А коли збереться пакетик, все це діло треба подрібнити в кавомолці. Виходить дрібний, майже пилоподібний порошок – от саме він і потрібен для підживлення огірочків.

Городники розповіли, яким органічним порошком підживити огірки

Під час висаджування огірків у відкритий ґрунт цей порошок додають прямісінько в лунку. Достатньо 10 мл на один кущик – це приблизно чайна ложка. Органіка починає працювати одразу, бо бананова шкірка багата на калій, фосфор і містить трохи азоту. Саме ці речовини якраз і потрібні для старту росту молодого огірка. Коренева система швидше адаптується, стебла стають міцнішими, а листя – яскраво-зеленим.

Але на цьому справа не закінчується. Під час активного плодоношення теж можна підгодувати огірки цим порошком, але вже не в сухому вигляді, а у вигляді розчину. Для цього в склянці звичайної води розчиніть 10 мл бананового порошку, ретельно перемішайте і налийте під корінь. Цей полив варто повторювати раз на 10 днів. Огірки дуже вдячно  відгукуються і починають рости швидше, а самі плоди не гірчать і тримають соковитість навіть у спеку.

Погодьтеся, що дуже приємно не витрачати гроші на сумнівні добрива, а зробити простий порошок власноруч – і мати гарний результат. І головне – склад свого добрива ви знаєте напевно, а от склад магазинних препаратів – не завжди.


noviydoctor.com





  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту