Багато господинь має звичку робити запаси “на потім”. У такому випадку найчастіше вибір падає на купівлю макаронів, борошна та різних круп. Хазяйки залишають продукти в коморі або у спеціально відведеному місці для зберігання просто в пакуванні з заводу. Разом із тим, кожна господиня знає, що в крупах часто можуть заводитись шкідники. Втім, далеко не всі розуміють, звідки вони там з’являються.
Як правильно зберігати крупи
Правила зберігання припасів допоможуть уникнути неприємних наслідків у вигляді “непроханих гостей” у вашій каші. Експерти попереджають, що варто не забувати, що упаковка із заводу захищає продукт тільки до того моменту, коли вона герметична. Саме тому після її відкриття не потрібно залишати крупи або борошно в пакетах. Краще пересипати вміст у герметичну місткість.
Комахи у харчових продуктах часто з’являються ще на етапі виробництва крупи. У магазині з’ясувати те, чи є в пакеті з кашею паразити, майже неможливо. Саме тому для зберігання продукції потрібно підбирати прозорі та герметичні місткості. Так крупи не зіпсує висока волога, а про появу в ній комах ви дізнаєтесь одразу. Шкідники до цього моменту не встигнуть перебратись в інші продукти.
Аби уникнути неприємностей, краще вжити заходи профілактики. Для цього потрібно:
- Вчасно проводити прибирання на полицях та у шафах;
- Зберігати припаси в сухому та прохолодному місці, дотримуватись умов виробника;
- Використовувати засоби для відлякування комах.
Ці прості умови допоможуть якомога довше зберігати крупу.