На таку “дієту” посадила свою полуницю, і врожаї збираю фантастичні: 1 ложка на відро води з крану

Сьогодні,   07:06    58
Щоб забезпечити багатий урожай полуниці, важливо правильно доглядати за рослинами на різних етапах їхнього розвитку. Особливу увагу слід приділяти висаджуванню та підживленню рослин. 

Експерти розповіли про дієве підживлення для полуниці


Перший етап підживлення варто виконувати з використанням добрив, що містять підвищений вміст азоту. Це сприятиме прискоренню росту зеленої маси, адже чим міцнішими будуть кущі до початку плодоношення, тим більше ягід можна очікувати.




Однак через ослаблені корені рослинам було важко відразу активно розвиватися. Тому ми провели додаткове підживлення азотними добривами з формулою 15-7-7 (15% азоту, 7% фосфору, 7% калію). Таке підживлення стимулює ріст зеленої маси та допомагає рослинам зміцніти. Крім того, органічна складова добрива, наприклад гумат калію, сприяє кращому засвоєнню корисних речовин.

Останні новини:  Що любить перловка: вже 17 років готую цю крупу без замочування — таку кашу навіть діти “уплітають”

Якщо ваші рослини також слабкі, зараз саме час застосувати добрива з підвищеним вмістом азоту. Якщо у вас немає конкретного продукту, можна підібрати інше добриво з аналогічним співвідношенням елементів. Так рослини швидше відновляться, кущі стануть пишними, і ви зможете перейти до наступного етапу догляду.

Експерти розповіли про дієве підживлення для полуниці

Коли на рослинах з’являться бутони, важливо змінити підхід до підживлення. На цьому етапі використовують універсальні добрива зі збалансованим співвідношенням азоту, фосфору та калію, наприклад 5-5-5. Вони підтримують одночасний розвиток куща, кореневої системи та генеративних органів, що відповідають за формування плодів.

Останні новини:  39 смачних та корисних продуктів, які зменшують ризик захворювання на рак

На останньому етапі, коли ягоди починають наливатися, добрива повинні містити більше фосфору та калію (наприклад, 5-10-15). Калій допомагає перенаправити органічні речовини, що утворилися в процесі фотосинтезу, з листя у плоди. Це забезпечує насичений смак ягід, робить їх солодкими та щільними. Водночас азот у цей період варто зменшити, щоб уникнути надмірної водянистості ягід.

Останні новини:  Потрібно всього лише правильно замочити насіння – і розсада вийде еталонною: 1 незвичайний трюк, який працює


noviydoctor.com






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту