Причини, через які консервовані огірки стають каламутними

Вчора,   09:45    280

Наприкінці літа у багатьох господинь починається найгарячіша пора. Адже саме в цей час встигає основна кількість овочів та фруктів, які необхідно законсервувати на зиму. Але не кожна баночка доживає до зими. Іноді домашня консервація починає псуватися прямо в банках. Особливо примхливі у цьому плані огірки. Дуже часто розсіл у банках з огірками починає каламутніти, і вони стають непридатними для споживання. Ось основні причини, чому це відбувається.

Останні новини:  Як приготувати смачні коржики, які “тануть у роті”

Попадання бруду

Якщо огірки були промиті недостатньо ретельно, то майже напевно це призведе до помутніння розсолу та псування продукту. Це ж стосується ароматних трав та листя, які поміщаються в банку з огірками. Помутніти огірочки можуть і через погано вимиту банку, на якій залишився бруд або миючий засіб.




Погана стерилізація

Погано простерилізовані банки та кришки також призводять до помутніння розсолу. Залежно від об’єму банки стерилізують над парою, в духовці або мікрохвильовій печі. Металеві кришки кип’ятять окремо.

Останні новини:  Інгредієнт, з яким гречка гарантовано буде смачною

Невідповідні сорти

Також для консервування дуже важливий сорт огірків. Категорично не підходять гладкі магазинні огірки, тонкі або закручені овочі. Найбільш підходящими будуть невеликі огірочки з темними пухирцями. Часто каламутніють і домашні огірки з ринку. Це говорить про те, що фермер переборщив із добривами.

Неправильне зберігання

Огірки чудово зберігаються у темному та прохолодному місці. Найкраще для цих цілей підходить льох, холодна лоджія або комора. А ось за кімнатної температури вони можуть помутніти. Тому перемістити в прохолодне місце для зберігання їх потрібно якнайшвидше.

Останні новини:  Як приготувати ніжні котлети з фаршем та овочами






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту