Білокачанну капусту обприскала всього 2 рази у липні – і качани “щільно закрутились”: натуральна бовтанка

Вчора,   10:15    9
Капуста дасть щедрий врожай тугих і якісних качанів, якщо вчасно та правильно підживити рослини. Досвідчені городники знають кілька перевірених способів і радо ними діляться.

Городники розповіли, чим підживити білокачанну капусту в липні

Зараз, в розпал літа, білокачанна капуста активно формує головки. І саме зараз капусті потрібна особлива увага від вас, адже якщо рослині чогось не вистачає, качан виросте рихлим або взагалі не завʼяжеться. Щоб не докоряти собі у майбутньому, краще вчасно підживити рослини і не перейматися за те, що врожай вийде “так собі”.

Городники особливо виділяють підживлення капусти бором. Бор відповідає за обмін речовин у рослині, допомагає краще засвоювати і кальцій, і азот, а головне – без нього капуста погано завʼязується. Борної кислоти потрібно зовсім небагато, буквально 2 грами на велике відро води. Спочатку розведіть порошок у склянці води, а потім вже влийте у відро.

Городники розповіли, чим підживити білокачанну капусту в липні

Обприскувати капусту цим розчином треба рано вранці або під вечір (і тільки на вологу землю). Краще взагалі вибрати похмурий день, щоб на листках не зʼявилися опіки. Але одним бором тут не обійтися. У липні капусті також потрібен калій, бо він відповідає за щільність і смак. Тут допоможе усім відома та доступна деревна зола.

Просто зберіть чисто золу без домішок ( вистачить 1 стакану) і додайте її у відро води, а потім можна поливати під корінь. Якщо немає золи, можна в принципі скористатися і калійною сіллю, але тут важливо не переборщити, “з головою” вистачить і 1 столової ложки на 10 літрів води.

Городники розповіли, чим підживити білокачанну капусту в липні

Якщо ви вже помітили, що качан завʼязався. а виглядає, мʼяко кажучи, не дуже – тут чудово впорається нашатирний спирт. Чайна ложка на відро води – і після поливу капуста буквально оживає на очах. Але цим методом треба користуватися обережно, не частіше одного разу на два тижні.

Але завжди памʼятайте, що головне правило липневих підживлень – краще дати трохи менше добрив, аніж перестаратися. Так ви зможете зібрати щедрий врожай тугих головок, які ще довго можна буде зберігати у погребі чи підвалі. Користуйтеся!


noviydoctor.com





  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту