
В липні городники ще не складають руки й навіть не мріють про відпочинок. Багатьом культурам в цей період потрібні підживлення, бо саме зараз рослини витрачають багато сил на формування плодів. От і огірки не залишаються в стороні – вони також чекають на підтримку.
Один із найпростіших і найефективніших варіантів підживити кущі – внести сульфат калію. Це добриво шанується городниками тим, що діє доволі швидко, легко готується (по факту просто розмішується у воді) і допомагає огіркам одразу отримати те, що їм необхідно. Лише 1 столова ложка на 10 літрів – і розчин готовий. Поливати треба під корінь, по вологому ґрунту.

Чим же такий корисний той калій для огірків? Все просто: він відповідає за транспортування поживних речовин у рослині, допомагає формуватися красивим і смачним плодам, а ще “бонусом” підвищує стійкість до спеки. Коли калію вистачає – то й огірки ростуть рівними, з яскравим свіжим смаком
Якщо ж калію не вистачає – це відразу видно неозброєним оком! Городники відрізняють такі кущі швидко: листя може жовтіти по краях, плоди ростуть кривими, а на шкірці зʼявляються світлі смуги. У такому випадку сульфат калію просто необхідний рослинам.

Є також органічна альтернатива цьому підживленню, бо не усі городники з радістю використовують калійні добрива. Ті, хто віддає перевагу натуральним засобам, можуть використовувати настій з золи (просто 1 склянку золи треба всипати в 10 літрів води, а потім настояти добу). Зола теж містить калій, а ще цілий комплекс мікроелементів, які покращують стан рослин.
Підживлювати огірки в липні можна приблизно раз на 10 днів, можна раз на 2 тижні. Якщо стоятиме спекотна погода або тривалі дощі, тоді вже інтервал можна скоротити. Після підживлення городники також рекомендують розрихлити ґрунт і добре замульчувати грядки. Тоді результат буде той, що треба!