Налила під товстянку “скляночку” – і вона покрилась квітками: добриво, яке змусить грошове дерево цвісти

Сьогодні,   05:26    44
Популярна кімнатна рослина почне цвісти у декілька разів краще, якщо використати просте добриво. Розповідаємо, що саме потрібно грошовому дереву в зимовий період.

Чим удобрювати товстянку в домашніх умовах


Той факт, що у природі товстянка росте на бідному ґрунті, значно полегшує життя садівникам. Для досягнення пишного цвітіння та красивого вигляду, рослину не треба постійно підгодовувати. Перші пів року після пересадки вона цілком може задовольнятись ресурсами субстрату. Після цього рослини потрібно удобрювати тільки в період активного росту – коли “грошове” дерево починає розгалужуватись і випускати нові пагони та листя.

Останні новини:  Пророслий часник – не сміття: додаю його в салати та настої, а імунітет дякує! Дізнайтесь, чому це працює




Чим підгодувати товстянку взимку

У цей час найкраще використовувати підживлення з азотом, адже вони відповідають за приріст зеленої маси. Рідкі комплексні мінеральні добрива для декоративних рослин, у складі яких багато азоту, стануть ідеальним варіантом. Як говорять експерти, краще зменшити дозування добрива, запропоноване виробниками, для товстянки.

Останні новини:  70 класних фільмів про зиму, Різдво та Новий рік, які створять незабутній зимовий настрій
Садівники назвали найкраще добриво для товстянки в зимовий період, аби квітка випустила бутони

Навесні, коли рослина починає активно рости, потрібно проводити обприскування за допомогою розчину на кальцієвій селітрі. Вам потрібно 1-2 грами на 1 літр води. Квітникарі радять виконувати позакореневе підживлення. Річ у тім, що полив ґрунту сполуками кальцію робить землю лужною. У такому середовищі кореневище квітки втрачає здатність вбирати корисні елементи.

Садівники назвали найкраще добриво для товстянки в зимовий період, аби квітка випустила бутони

Дорослій квітці, якщо вам хочеться, можна дати трішки органіки. Наприклад, підійдуть гумати. З молодими живцями краще не ризикувати та не використовувати ці сполуки, адже результат може вийти непередбачуваним. Важливо пам’ятати, що надлишок харчування стане причиною погіршення росту й розвитку квітки. У такому випадку про цвітіння ви можете навіть не мріяти.

Останні новини:  Пророслий часник – не сміття: додаю його в салати та настої, а імунітет дякує! Дізнайтесь, чому це працює


noviydoctor.com






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту