На літр води додаю всього 1 ложку: товстянка розростається вшир і цвіте як не в себе. Грошове дерево подякує

31.12.2024   21:58    52
Дізнайтеся, як змусити грошове дерево цвісти! Поради щодо правильного догляду, підживлення та умов для товстянки допоможуть прикрасити ваш дім цією унікальною рослиною.

Експерти назвали найефективніше підживлення для товстянки


Для вирощування грошового дерева необхідно використовувати легкий і пухкий ґрунт, до складу якого обов’язково повинен входити пісок. Поливати рослину слід помірно. Вода має бути відстояною або фільтрованою, кімнатної температури чи трохи теплішою. Влітку товстянку поливають рясно, але лише раз на два-три тижні.




Восени частоту поливу зменшують до одного разу на три-чотири тижні, а взимку — до мінімуму, лише стежачи за тим, щоб ґрунт повністю не пересихав.

Останні новини:  5 традиційних українських рецептів, незамінних взимку страв

Температурний режим також відіграє важливу роль. Товстянка є теплолюбною рослиною. Оптимальна температура для неї влітку становить від +18 до +25 °C. Взимку краще підтримувати прохолодніший режим у межах +10–15 °C. Якщо рослина сильно розрослася, її необхідно своєчасно пересаджувати.

Одним із найефективніших підживлень для грошового дерева в домашніх умовах є яєчна шкаралупа. Вона потрібна рослині для формування міцного стовбура та гілочок, щоб ті не ламалися та не опадали. Шкаралупу можна подрібнити та додати в ґрунт при посадці або зробити настій. Для цього беруть склянку порошку зі шкаралупи, заливають 2,5–3 літрами води та настоюють 10 днів. Поливати такою водою рослину рекомендується один раз на місяць.

Останні новини:  Смачніша за магазинну у 100 разів, а готується всього добу: скумбрія домашнього засолу за класичним рецептом
Експерти назвали найефективніше підживлення для товстянки

Товстянку підживлюють тільки під час активного росту стебел і листя, з кінця весни до середини серпня. Також можна обприскувати її бурштиновою кислотою, яка стимулює ріст і цвітіння. Для цього потрібно розчинити дві таблетки бурштинової кислоти (по 100 мг) в одному літрі теплої води та обприскати рослину.

Щоб забезпечити товстянку добривом із калієм, можна використати лушпиння насіння соняшника. Для цього його спалюють до стану попелу, додають у відстояну воду та залишають у темному місці на пару днів. Після цього добриво буде готове для використання. Обов’зково скористайтеся нашими порадами, щоб самостійно переконатися, що вони неймовірно дієві! А ми щиро бажаємо вам успіхів.

Останні новини:  Чому ваш гаманець став “чорною дірою” для грошей? Ці речі відлякують фінансову удачу та блокують прибуток


noviydoctor.com






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту