Свекруха до пенсії працювала касиром в супермаркеті та розповіла про прострочку: не думала, що таке коїться

Вчора,   23:09    17
Більшість людей без сумніву довіряють супермаркетам у питанні свіжості продуктів. На жаль, деякі мережі геть не цінують цієї довіри та можуть хитрими методами продавати покупцям неякісні товари.

Експерти розповіли, що відбувається з прострочкою в супермаркетах


На полицях супермаркетів завжди лежать сотні кілограмів різноманітних продуктів. І майже щоденно їх привозять ще для поповнення запасів. Через це багато покупців не задумуються про свіжість товарів і навіть не перевіряють терміни придатності. Але насправді робити це варто регулярно та з усім, що ви купуєте.




Звісно, якби ми жили в ідеальному світі, то персонал магазину своєчасно знімав би все протерміноване з полиць. Та це неможливо. І причина далеко не завжди у поганих намірах продавця. Якщо ви чи ваші знайомі працювали у великих супермаркетах, то розумієте, що іноді навіть за великого бажання переглянути всі товари важко. А якщо крім цього ще й доводиться міняти купу цінників, то людина банально може щось пропустити.

Останні новини:  Замок Лорето, неймовірно красивий замок на острові озера Ізео, що в Північній Італії (18 фото)
Експерти розповіли, що відбувається з прострочкою в супермаркетах

Але все ж протерміновані товари на полицях магазинів, які дбають і про своїх покупців, і про власну репутацію, є рідкістю. Зазвичай їх відправляють на утилізацію. Якщо у товару залишається кілька днів до закінчення терміну придатності, то його можуть протягом цих кількох днів продавати зі знижкою. Це нормальна практика — магазин чесно попереджає покупців і дає можливість заощадити. Тим паче за правильного зберігання продукт не стане поганим одразу в зазначену на пакуванні дату. Зазвичай вона вказується з запасом.

Останні новини:  “Змітаю” всю пекінку на прилавках: неймовірно смачнючий і ситний салат нашвидкуруч за 10 хвилин – рецепт

Однак це все працювало б в ідеальному світі. На жаль, не всі такі порядні. Подейкують, що в деяких магазинах існують цілі схеми роботи з простроченими продуктами. Найпримітивніше — просто переклеїти етикетку з датою. Буває, що зіпсований товар просто перекладають на інші полиці або маскують свіжими продуктами. Так можна “впихнути” протерміновані продукти неуважному покупцю, який не дивлячись хапає все з полиць.

Експерти розповіли, що відбувається з прострочкою в супермаркетах

Ще гірше, коли прострочку пускають у кулінарний цех. Несвіже м’ясо раптом перетворюється на фарш, підв’ялені овочі та несвіжі ковбаси потрапляють до салатів, де їх замаскує майонез, а фрукти на межі псування — до випічки, в якій вони змішаються з нормальною начинкою. Звісно, все це щедро присмачують спеціями та соусами, щоб приховати справжній смак і запах. А покупець потім дивується, чому після обіду готовою продукцією з подібного супермаркету з’являється дискомфорт у шлунку.

Останні новини:  “Змітаю” всю пекінку на прилавках: неймовірно смачнючий і ситний салат нашвидкуруч за 10 хвилин – рецепт

Щоб не натрапити на зіпсований товар, варто вмикати пильність. Перш за все — дивитися на термін придатності, особливо коли йдеться про м’ясо, рибу, молочку. Підозрілі етикетки, де щось підтерто чи переклеєно — червоний прапорець. Та й неприродно низька ціна на дорогий продукт має насторожити. І, звісно, краще купувати товари в перевірених місцях, де за роки роботи жодного разу не втрачали свою репутацію.


noviydoctor.com






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту