Роблю “потужну” підгодівлю для герані з меду в лютому – рослина вже в березні покривається рясними квітами

Сьогодні,   09:25    1
Герань – популярна кімнатна рослина, що радує цвітінням цілий рік. У цій статті досвідчені садівники поділилися рецептом одного простого, але дуже ефективного підживлення для герані в лютому.

Садівники розповіли, як приготувати ефективне підживлення для герані у лютому

Пеларгонія, також відома багатьом із нас як королівська герань, вже давним-давно підкорила серця величезної кількості садівників та квітникарів, завоювавши серед них неабияку популярність. Ця розкішна рослина не лише здатна тішити око своїм неймовірно яскравим і довготривалим цвітінням, але й вирізняється відносною невибагливістю в догляді. Однак для того, щоб забезпечити герані активне й тривале цвітіння, необхідні правильні підгодівлі та догляд, а особливо в зимовий сезон.

Останні новини:  Як правильно підв’язати огірки в теплиці та відкритому грунті




Коли і як підгодовувати герань?

За словами квітникарів, щоб герань почала приємно тішити активним цвітінням уже в перший місяць весни, варто подбати про її підгодівлю в лютому. У цей період дуже важливо забезпечити рослину всіма необхідними поживними речовинами, щоб таким чином підготувати її до майбутнього цвітіння. А для того, щоб уникнути застосування хімічних добрив, краще звернутися до доступних натуральних сумішей, які можна легко приготувати власноруч.

Останні новини:  Найпоширеніші помилки, які кожен з нас регулярно здійснює, вирушаючи за покупками в супермаркет або на ринок
Приготуйте цю підкормку для герані з меду в лютому – квітка через місяць покриється неймовірним цвітінням

Натуральні підживлення для герані

Один із рецептів зимової підгодівлі для герані включає такі інгредієнти: сухий часник, мед, сироватка та йод. Щоб приготувати підживлення, потрібно висипати в літрову банку 1 чайну ложку сухого часнику, 1 ложку меду, 1 ложку сироватки (чи сметани) та 3 краплі йоду. Після цього 2 столові ложки отриманого засобу слід розводити в одному літрі води кімнатної температури. Такий розчин ідеально підходить для дорослої рослини та може використовуватися кожні три тижні.

Останні новини:  Неприбраний сніг або лід біля будинків? Кого та як можуть покарати за таку недбалість

Ще один дієвий варіант підживлення

Для іншого ефективного зимового підживлення можна застосовувати картопляні очистки, шкірки мандаринів і лавровий лист. Суміш необхідно залити гарячою водою, а після цього процідити. Отримане добриво розводиться водою в пропорції 1 до 2. Таку підгодівлю фахівці рекомендують використовувати один раз на 30 днів, забезпечуючи герані всі необхідні вітаміни та мікроелементи.


noviydoctor.com






  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту